Актуелни објави

Бесплатниот веб калкулатор за плата е дополнет со коефициенти за 2021 година

Пејпал: Нова премиум услуга 1-на-1 за бизнис сметка за наплата преку МК картичка

Логин Системи надгради Шведска компанија со Microsoft Dynamics 365 Business Central

Онлајн конвертор: Шест комбинации на конверзија на текст од MK фонт/латиница во кирилица и обратно

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

Allstate transforms the customer experience with Azure AI

Analytics & AI solution video

Starbucks and Microsoft: Deliver intelligent supply chain

Build Agile Business Processes Solution Overview

Customer Story: Clifton Coffee Recap

MakasIT.gif

Скопје, 20.03.2017. Логин Системи ги информира своите корисници и посетители на веб сајтот дека од денес е во функција услугата за четување на веб сајтот www.loginsystems.biz. Со оваа услуга Логин Системи ќе биде поблиску со посетителите на сајтот за да може да ги насочи во вистинска насока или да реши одредена ситуација на лице место.


„Нашите фиксни телефони многу малку звонат во последните години. Целата комуникација ја правиме преку емаил пораки, мобилни телефони и секако преку социјалните мрежи.“ изјави Венко Глигоров, главен менаџер во Логин Системи. „Навиките на луѓето за дознавање на новитети и решавање на проблеми се сменија и тие повеќе се на интернет сурфајќи по веб сајтови. Оваа група на корисниците сакаме да ја поддржиме преку сервисот за четување.“

Услугата за четување се активира во долниот десен агол на екранот од веб прелистувачот. Корисникот ќе го опслужува оператор кој е слободен во моментот, а ако има потреба, четот може да се пренасочи на соодветно стручно лице од Логин Системи. Во случај да нема активен оператор, посетителот се става на ред на чекање, или може да испрати порака.


„Моментално ни е актуелно организирањето на брифингот за Dynamics NAV и со овој сервис ќе ги опслужиме и заинтересираните кои го посетуваат сајтот надвор од работното време“, завршува Венко Глигоров.

Формирана во 1991ва година, Логин Системи е компанија за планирање, развој, имплементирање и поддршка на софтверски системи за сметководство и ЕРП базирани на Microsoft Dynamics NAV. Фирмата има искуство во работењето со Dynamics NAV повеќе од десет години во Македонија, Косово и Албанија. Повеќе информации има на www.loginsystems.biz или на Facebook страната www.Facebook.com/LSMacedonia.

Корисни линкови:

#MK #PR

0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan