Форум на Логин Системи

Имаш прашање?
arrow&v

последни коментари

најкоментирани

најнови објави

жешки месецов

Ако не си член на сајтот, регистрирај се тука

728x90_Banners dyn365bc.jpg

Најчитано ...

Венко Глигоров, модератор

Најново од Dynamics 365 Business Central

First list item. Add your own content here or connect to data from your collection.
color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan