Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Скопје, 14.08.2018. Логин Системи ги информира посетителите на сајтот и заедницата на форумот дека форумот на Логин Системи е збогатен со повеќе содржини и услуги. 


Профил. Членовите на форум-заедницата може да ги ажурираат своите профили со со слика и со куса информација. Членовите имаат можност да ги следат активностите на одредени членови (анг. follow), а и самите членови да бидат следени. Профилот е конфигурабилен и може да се подеси какви известувања (нотификации) ќе се добиваат.


На наредната слика е прикажан профилот на модераторот на форум-заедницата, Венко Глигоров.Преку профилот на некој член може да се излистаат сите постови на форумот од соодветниот член.


Важно е да се напомене дека само членовите на заедницата може да лајкуваат, коментираат, креираат постови, ... Листата на форум-заедницата е отворена и може да се прегледа на линкот https://www.loginsystems.biz/members


Чет сервис. Во рамките на сајтот, поставивме чет услуга која може да се користи за комуникација со овластени лица од Логин Системи како и за четување меѓу членовите на форумот - тоа би било некаков вид на Messenger.Чет со членови на форумот на Логин Системи


Нови содржини. Неодамна Логин Системи покрена иницијатива #МојатаРабота со која познати и помалку познати лица од бизнисот ќе ја кажуваат својата приказна и ќе споделат со заедницата свои бизнис совети. Со тоа форумот станува побогат и покорисен за поширок круг на професионалци, менаџери и претприемачи.

Како се станува дел од форум заедницата? При посета на страната https://www.loginsystems.biz/account/newmember. се појавува форма за внесување на новиот член. 
„Нашата цел е форум-заедницата да биде жива и да споделува знаења и искуства меѓу себе. Преку дискусија и аргументирано комуницирање да овозможиме раст на бизнисите и сопствен професионален напредок.“ вели Венко Глигоров, модератор на форум-заедницата на Логин Системи.


Основана во 1991 година, Логин Системи е овластен провајдер на деловни софтверски решенија и услуги базирани на Microsoft Dynamics NAV од 2002ра година до денес. 


0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan