Актуелни објави

1

|

|

|

Магацинско работење: напредно управување со магацини

Новиот пост на форумот на Логин Системи дава основен преглед на поимите, документите што се користат и процесите кај напредното управувањ...

31.10.2017

Магацинско работење: напредно управување со магацини

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Новиот пост на форумот на Логин Системи дава основен преглед на поимите, документите што се користат и процесите кај напредното управување со магацините - Warehouse Management System (WMS).


Продолжи со читање тука ...

Напомена: текстот е на англиски јазик. За македонска верзија, те молам напиши во коментар. Колку повеќе барања, толку побрзо текст на македонски јазик :) Благодариме!#DynamicsNAV #Сметководство #МагацинскоРаботење #WarehouseManagement

1 comment
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan