top of page

Актуелни објави

MSD365BC.png

1

|

|

|

Наслов

Поднаслов

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

|

MakasIT.gif

Пандемијата го промени начинот на кој работиме и нема враќање назад.


Во својот главен говор на конференцијата Microsoft Ignite 2021, Џаред Спатаро, Мајкрософт 365 CVP, споделува еден „ден во канцеларија“. Тој објаснува за некои нови функции и дава стручни совети кои го прават Microsoft Teams алатка која создава човечност во работењето од далечина.


За многумина, 2020 година беше годината во која работата се префрли во облакот и ќе се потребни повеќе решенија базирани на облак-технологијата за да држи чекор со времето.


Погледнето го видеото од предавањето подолу.


Видео: Хибриден работен простор#teams #microsoft
0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png

Поврзани производи и услуги

Product LS

Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

bottom of page