top of page

Актуелни објави

MSD365BC.png

Microsoft го сертифицира македонскиот превод на Логин Системи за Dynamics 365 Business Central

MSD365BC.png

Translation on Macedonian Language for Microsoft Dynamics 365 Business Central 2023 wave 2

MSD365BC.png

Македонски јазик за најновиот Microsoft Dynamics 365 Business Central 2023 wave 2

MSD365BC.png

Новина за Пејпал: онлајн курс со самостојно темпо - бесплатен за првите пријавени

видео

COVID-19

технологија microsoft

Одржувајте ефективни состаноци со Microsoft Teams

Дури и ако вие и вашиот тим работите од дома, сепак ви требаат состаноци за да го одржите бизнисот во движење.

пишува:

Angel Face

Автор

27.01.2022

Notebook and Fountain Pen

категории

Одржувајте ефективни состаноци со Microsoft Teams

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

|

MakasIT.gif

Дури и ако вие и вашиот тим работите од дома, сепак ви требаат состаноци за да го одржите бизнисот во движење. Сепак, состаноците - и во лице и виртуелни често може да бидат непродуктивни. Со оглед на тоа што сите состаноци се движат на далечина, поважно е од кога било да ги одржувате ангажирани и продуктивни.


Ова видео е виртуелен час за водење состаноци со Microsoft Teams, предводен од специјалист за обука на Microsoft.


На овој час, ќе научите како да закажувате и управувате со состаноци на Teams од крај до крај. Ќе видите како лесно да пристапите до состаноците и содржината и да процените кои уреди ќе работат најдобро.

Видео: Одржувајте ефективни состаноци со Microsoft Teams


Видеото опфаќа и како да користите Teams пред, за време и по состанокот за да го создадете најдоброто искуство за вашиот оддалечен тим.


0 comments

Comments


LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png

Поврзани производи и услуги

Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

bottom of page