Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif


Во вториот дел од видео сесијата за материјално работење се прикажани трите главни извештаи и тоа аналитичка картичка на артикл, вреднување на залиха и финансиски извештај на магацини.


Овие извештаи се дел од македонската локализација на Microsoft Dynamics NAV.
Повеќе информации:#DynamicsNAV #МатеријалноРаботење #ИзвештаиАнализи #Сметководство #ERP #ЕРП
0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan