Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gifВо оваа видео сесија, Евгенија Ѓорѓиева покажува како се креира исплатно ливче за вработен. Исплатното ливче може да се печати или да се сними во PDF, Excel или Word. 

Дополнително, Логин Системи разви опција за испраќање на исплатното ливче преку електронска пошта. Функционалностите за пресметка на плата се изработени од тимот на Логин Системи.


Прегледај го видеото со кликнување на сликата подолу ...Повеќе за човечки ресурси и плата:


#Плата #DynamicsNAV

0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan