Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Скопје, 20.02.2019. Логин Системи објавува дека е поставен календар за бизнис настани и рокови кои треба да се запазуваат при испраќање на извештаи кон Управата за јавни приходи и другите институции во Македонија.


„Целта ни е корисниците на услугите на нашиот веб сајт да имаат место кадешто ќе се информираат и потсетуваат за наредните настани и рокови.“ изјави Венко Глигоров, модератор на сајтот на Логин Системи.


Со кликнување на одреден настан се добиваат повеќе информации за настанот со можност настанот да се копира во календарот на самиот посетител на сајтот.


Бизнис календарот се наоѓа на линкот тука!0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan