Актуелни објави

1

|

|

|

Ник Кафе и Маркет од Стража со ПОС апликација на Логин Системи

Скопје, 08.06.2018. Апликацијата на Логин Системи за ПОС работење е успешно инсталирана во ново-отворениот продажен објект "Ник кафе и ма...

08.06.2018

Ник Кафе и Маркет од Стража со ПОС апликација на Логин Системи

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Излогот на Ник Кафе и Маркет

Скопје, 08.06.2018. Апликацијата на Логин Системи за ПОС работење е успешно инсталирана во ново-отворениот продажен објект "Ник кафе и маркет" на Стража.


ПОС апликацијата е поврзана со централен сервер за сметководство и деловно работење базирано на Microsoft Dynamics NAV. Податоците од работењето на Ник Маркет се префрлуваат на централниот сервер и заедно се обработуваат со податоците од другите продажни објекти.


Во Ник маркет може да се набават кондиторски производи, безалкохолни пијалаци како и сендвичи и кафе.Повеќе информации за ПОС апликацијата на Логин Системи има на блогот "ПОС апликација за ресторани, кафулиња и продавници".


Логин Системи е овластен партнер и имплементатор на сметководствени и бизнис решенија и услуги базирани на Microsoft Dynamics NAV од 2002ра година до денес. 


#DynamicsNAV #Сметководство


0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan