Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Скопје, 27.09.2020. Логин Системи организираше обновување и бојадисување на фасадата на трговскиот центар Техника во Карпош 3, Скопје. Оваа активност е дел од општествената одговорност на Логин Системи за подобра околина и заедничка активност со соседите.


Почеток со обновување на фасадата

„Неодамна отворивме канцеларија во трговскиот центар и сакавме да организираме мала свечаност за пријатели, соработници и сопственици на деловен простор во центарот“, изјави Венко Глигоров, управител на Логин Системи. „Поради короната, решивме коктелот да го замениме со обновување на фасадата. Нека биде ова наш придонес кон заедницата и општината“.Изведувач на работите беше фирмата „Добар Поглед“. На акцијата се приклучи со свој прилог и ресторанот „Срна.


„Молерите се смееја дека заинтересирани граѓани коментирале дека е добро што општината се заангажирала за фасадата. Ако, нека мислат така, им одговорив. За сите има простор да се покажат во работата, они претходно го средија нередот со ѓубрето пред просторот“, резимира Глигоров.

Подолу на сликите може да се уочи разликата.


Претходно (лево) и сега (десно)Фото-галерија


Како беше...
Како е сега...
Фејсбук пост ...

Логин Системи е консултантска фирма специјализирана за сметководствено-деловни системи базирани на светски познатиот Microsoft Dynamics 365 Business Central.


#општественаодговорност #msdyn365businesscentral


arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan