Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

СКОПЈЕ --- Логин Системи го брендираше влезот во Логин Системи на ул. Н. Русински бр. 15 локал 14 - трговски центар Техника во Скопје.Брендирање на влезот на Логин Системи


Креирањето и нивното поставување го изведе фирмата Макас Инженеринг. Повеќе инмформации за Макас инженеринг има на http://makas.biz/zanas.html.


Повеќе информации за контактирање со Логин Системи има на www.loginsystems.biz/kontakt.


0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan