Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif


Втор дел од пакетот сесии за човечки ресурси и плата. Во оваа видео сесија, Евгенија Ѓорѓиева ја презентира постапката за пресметка на плата во Microsoft Dynamics NAV. Функционалностите за пресметка на плата се изработени од тимот на Логин Системи.

Прегледајте го видеото со кликнување на сликата подолу ...

Повеќе за човечки ресурси и плата:arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan