Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif


СКОПЈЕ --- Зголемениот интерес за форумот не' поттикна да направиме централна страна со најнови објави, најкоментирани и најжешки во месецот. Стандардно дифолтната страница на форумот ги прикажуваше категориите наместо најновите објави независно од категоријата.

Адресата на централната страница е www.loginsystems.biz/forum-feed.


Форумот на Логин Системи се користи за читање, споделување на информации или поставување на прашања поврзани со сметководтвото, Dynamics 365 Business Central, PayPal или општо деловни теми. Општиот дел од форумот е бесплатен за користење за сите посетители, а дел од форумот се користи од премиум корисници на Dynamics NAV / 365 Business Central.0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan