Актуелни објави

1

|

|

|

Посвети се на бизнисот наместо на софтверот

"Си ја сакам многу работата. Им овозможуваме на фирмите и организациите да се посветат на бизнисот наместо на софтверот. Ние правиме софт...

04.08.2018

Посвети се на бизнисот наместо на софтверот

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

Analytics & AI solution video

Starbucks and Microsoft: Deliver intelligent supply chain

Build Agile Business Processes Solution Overview

Customer Story: Clifton Coffee Recap

Disruption Defined: Maersk navigates data to move goods globally

MakasIT.gif

"Си ја сакам многу работата. Им овозможуваме на фирмите и организациите да се посветат на бизнисот наместо на софтверот. Ние правиме софтверски деловни решенија ... За да имате повеќе за одморање, ние работиме smart" напиша Венко Глигоров на својот фејсбук профил.

Повеќе за деловните решенија има на линкот www.ERP.mk.


#msdynnav #сметководство #ERP #ЕРП #логинсистеми


0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan