Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Логин Системи се придржува на акцијата за некористење на возила кога за тоа не е неопходно.


„На работа одам пешки секој ден точно две години. Му се фаќа околу 25 минути во еден правец - или отприлика еден час во два правци. Враќањето обично е поспоро. Покрај подобрувањето на мојата кондиција, имам време и за размислување на текот на денот или да правам резиме на крајот на денот.“ напиша Венко Глигоров, основач и главен менаџер во Логин Системи на својата фејсбук страница.

„Често ставам слушалки и уживам во музиката. Немаше да го пишувам ова но бидејќи е потребно на свој пример да покажеме за другите - еве за мене. Walk the talk .... Успешна седмица посакувам ... “ завршува Глигоров.


Линк со видео: https://www.facebook.com/VGligorov/videos/vb.148668665323900/749818961875531/?type=2&theater&notif_t=like&notif_id=1513587847140776

0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan