Актуелни објави

Бесплатниот веб калкулатор за плата е дополнет со коефициенти за 2021 година

Пејпал: Нова премиум услуга 1-на-1 за бизнис сметка за наплата преку МК картичка

Логин Системи надгради Шведска компанија со Microsoft Dynamics 365 Business Central

Онлајн конвертор: Шест комбинации на конверзија на текст од MK фонт/латиница во кирилица и обратно

|

|

|

New Belgium Brewery and Microsoft Dynamics - The CRM Story

How Dynamics helps New Belgium Brewing discover the best path to reaching each and every buyer and engaging with personalized content.

20.10.2020

New Belgium Brewery and Microsoft Dynamics - The CRM Story

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

Allstate transforms the customer experience with Azure AI

Analytics & AI solution video

Starbucks and Microsoft: Deliver intelligent supply chain

Build Agile Business Processes Solution Overview

Customer Story: Clifton Coffee Recap

MakasIT.gif

"We have fun. We make fun. We share fun. The future is bright," that's what we heard from the New Belgium Brewing Company. What's CRM powers all this fun? Microsoft Dynamics 365, of course!


"Technology now is a natural extension of how we do our job. And that tech must fit into the experience that we're trying to give to our co-workers and our customers," the brewer says.


In this video, discover how Dynamics helps New Belgium Brewing discover the best path to reaching each and every buyer and engaging with personalized content.


Video: New Belgium Brewery and Microsoft Dynamics - The CRM Story"Technology's a natural extension of how we do our job. (It) has to fit into the experience for our co-workers and our customers," said @NewBelgium. #Dynamics365 #CRM empowers it. A #Microsoft partner, Login Systems can too.


0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan