Актуелни објави

Бесплатниот веб калкулатор за плата е дополнет со коефициенти за 2021 година

Пејпал: Нова премиум услуга 1-на-1 за бизнис сметка за наплата преку МК картичка

Логин Системи надгради Шведска компанија со Microsoft Dynamics 365 Business Central

Онлајн конвертор: Шест комбинации на конверзија на текст од MK фонт/латиница во кирилица и обратно

информација

На прослава на Шмиц Каргобул - 125ти роденден

Нашиот долгогодишен клиент за Microsoft Dynamics NAV - Шмиц Каргобул Македонија, вчера прослави 125 години oд основањето на својата мајка...

06.10.2017

На прослава на Шмиц Каргобул - 125ти роденден

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

Allstate transforms the customer experience with Azure AI

Analytics & AI solution video

Starbucks and Microsoft: Deliver intelligent supply chain

Build Agile Business Processes Solution Overview

Customer Story: Clifton Coffee Recap

MakasIT.gif

Нашиот долгогодишен клиент за Microsoft Dynamics NAV - Шмиц Каргобул Македонија, вчера прослави 125 години oд основањето на својата мајка-фирма. Прекрасната атмосфера ја подгреа актерот Сашко Коцев за да продолжи со одлична музика и жива свирка.


На прославата Шмиц Каргобул го претстави својот најнов производ - паметната приколка Smart Trailer.


Од прославата: Евгенија Ѓорѓиева и Венко ГлигоровСо годишно производство од 50.000 возила и околу 5100 вработени, Шмиц Каргобул АГ е водечки производител во Европа за полу-приколки и приколки за превоз на производи со контролирана температура, општ карго и групни производи.


Повеќе за нашата соработка со Шмиц Каргобул има на линкот тука ...


https://www.cargobull.com/en/
0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan