top of page

Актуелни објави

MSD365BC.png

1

видео

MSDyn365

Приказна за клиентите: Miral

Miral, неодамна тргна на патување за дигитална трансформација за да го направи островот Јас топ дестинација за патување.

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

|

MakasIT.gif

Компанијата за одмор во Абу Даби, Мирал, неодамна тргна на патување за дигитална трансформација за да го направи островот Јас топ дестинација за патување. Со технологијата Microsoft Cloud, компанијата користи податоци за да го разбере однесувањето на клиентите и да создаде беспрекорни и персонализирани искуства на клиентите.

Want to read more?

Subscribe to loginsystems.biz to keep reading this exclusive post.

0 comments

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png

Поврзани производи и услуги

Product LS

Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

bottom of page