Актуелни објави

1

|

|

|

Брз преглед на новините во Microsoft Dynamics NAV 2018

Microsoft Dynamics NAV 2018 е на располагање на сите корисници во светот од први декември 2017. На форумот на Логин Системи поставивме бр...

03.12.2017

Брз преглед на новините во Microsoft Dynamics NAV 2018

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Microsoft Dynamics NAV 2018 е на располагање на сите корисници во светот од први декември 2017. На форумот на Логин Системи поставивме брз преглед за новините во оваа најнова верзија на популарниот ERP систем во однос на Microsoft Dynamics NAV 2017.


Прочитај тука ...


0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan