Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif

Благодариме за довербата и интересот: 1000+ членови ги користат услугите од сајтот

Скопје, 09.05.2020. -- Логин Системи, објавува дека неодамна ја надмина бројката од 1000 членови на сајтот. Според статистичките податоци од Гугл, членовите најмногу се заинтересирани да пресметаат плата, да учествуваат на форумот на Логин Системи во делот за Пејпал и Dynamics 365 Business Central како и да го превземат конверторот за кирилични фонтови ЛСКонвертМак. Во последно време сајтот се користи за закажување консултативни состаноци.

„Од името на Логин Системи, благодариме на посетителите и на членовите за искажаната доверба и интерес.“ изјави Венко Глигоров, управите. „Планираме да ставиме и други алатки и содржини и со тоа да бидеме уште подоверлив партнер на компаниите, претприемачите и професионалците.“


Основана во 1991 година, Логин Системи е овластен провајдер на сметководствен и деловен ЕРП софтвер и консултантски услуги базирани на светски-познатиот Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central. Повеќе за Логин Системи на www.LoginSystems.biz.


0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan