Популарните алатки достапни за преземање или користење

Конвертор

Конвертирај ги кириличните фонтови во стандардни Windows фонтови во Microsoft Word или онлајн

Пресметај плата

Пресметај различни сценарија за плата со различни опции

Коефициенти

Прегледај ги месечните коефициенти за плати

Калкулатор ERP

Направи си конфигурација за Microosoft Dynamics 365 Business Central и види колку ќе чини инвестицијата
color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan