Актуелни објави

1

|

|

|

Heading 1

Heading 6

пишува:

Автор

датум

Photo caption

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

MakasIT.gif


Скопје, 05.07.2017. Денес во просториите на Логин Систем се одржа презентација за ERP, CRM и деловна интелигенција (Power BI) со Microsoft Dynamics NAV 2017.

На презентацијата беа присутни менаџери од успешни фирми, а интерес покажаа и експерти кои сакаат да се запознаат со модерните платформи и алатки за водење на бизнис.

Присутните на презентацијата ги интересираше како Dynamics NAV може да го унапреди работењето на организациите, кои се функционалностите на ЕРП системите и дали може да се користат во Македонија.


Логин Системи ги организира овие настани за помали групи на учесници за да може да презентациите да бидат поинтерактивни со повеќе прашања и одговори.

За информации за наредниот настан на Логин Системи можете да дознаете на линкот „Настани“ тука.

Microsoft Dynamics NAV 2017 е најкомплетниот интегриран ERP систем што се нуди во Македонија. Тој е најпопуларниот ERP за мали и средни фирми во светот - 100.000 организации работат со NAV.

Логин Системи е овластен провајдер на решенија и услуги базирани на Microsoft Dynamics NAV од 2002ра година до денес.

#PR #DynamicsNAV #MK

0 comments
arrow&v
Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan