top of page

Актуелни објави

MSD365BC.png

Новина за Пејпал: онлајн курс со самостојно темпо - бесплатен за првите пријавени

MSD365BC.png

Forbes: Најдобар производствен ERP е Microsoft Dynamics 365 Business Central (мај 2023)

MSD365BC.png

Реал Мадрид: Поврзување 500M фанови ширум светот со вклучување на Microsoft технологијата во игра

MSD365BC.png

Real Madrid: Connecting with 500M passionate fans worldwide - bringing technology into play

Брифинг за софтвер за сметководство и оперативно работење

Скопје, 22.03.2017. Логин Системи, имплементаторот на софтвер за деловно работење, објавува дека организира настан за најновата верзија...

пишува:

Angel Face

Автор

22.03.2017

Notebook and Fountain Pen

категории

Брифинг за софтвер за сметководство и оперативно работење

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Најнови објави

Новина за Пејпал: онлајн курс со самостојно темпо - бесплатен за првите пријавени

Од контакт до сметководство: RECARO Gaming со Business Central ракува лесно со податоците

Белгискиот бренд Kambukka ги поврзува Shopify и Business Central за поголема продуктивност

Lallemand ја ферментира својата дигитална еволуција со Microsoft Dynamics 365

Forbes: Најдобар производствен ERP е Microsoft Dynamics 365 Business Central (мај 2023)

Реал Мадрид: Поврзување 500M фанови ширум светот со вклучување на Microsoft технологијата во игра

Campari ги персонализира клиентските искуства, гради свесност за брендот со Microsoft Dynamics 365

Spy Alarms обезбедува платформа за брз раст преку нејзиното користење на Dynamics 365

Две Норвешки фирми преминаа на Microsoft Dynamics 365 Business Central

Креирајте човечка врска со Навигаторот за продажба на Dynamics 365 и LinkedIn

MakasIT.gif

Скопје, 22.03.2017. Логин Системи, имплементаторот на софтвер за деловно работење, објавува дека организира настан за најновата верзија Microsoft Dynamics NAV 2017. Во форма на брифинг, присутните ќе може да се запознаат со концептот на ЕРП системот, новините во верзијата 2017, македонската локализација и поддршка како и начините на поставување на овој систем во организациите.


Microsoft Dynamics NAV Macedonia, НАВ Македонија, презентација, софтвер за сметководство

Брифингот е наменет за сопственици, менаџери или стручни лица во финансиите, продажбата, човечките ресурси и-или производството во мали и средни претпријатија. Тоа ќе биде интерактивен настан на кој присутните ќе може да поставуваат прашања и да ги изнесат своите барања и мислења околу ЕРП системите.​ Инструктори ќе бидат деловни консултатни и софтверски архитекти со децениско искуство во Dynamics NAV и софтверски системи.

Настанот ќе се одржи во салата на Логин Системи, на ул. Гиго Михајловски 3, Скопје, на 24ти март, петок, со почеток во 12:30 часот. Влезот е бесплатен за сите оние кои ќе се регистрираат на страницата www.loginsystems.biz/nastani.


Microsoft Dynamics NAV Macedonia, НАВ Македонија, презентација, софтвер за сметководство

#PR #DynamicsNAV #MK

0 comments
LSFacebookWider.png
LSMessengerTransparent.png
LSWhatsAppTransparent.png
LSeMailTransparent.png
LSTwitter.png
LSLinkedInTransparent.png
arrow&v

Поврзани производи и услуги

Сметководство

 Прегледај го форумот за сметководство и финансии и учествувај во дискусиите на фелата.

Програм за плата

Ако сте поголема организација, модулот за пресметка на плата е интегрален дел на Dynamics NAV / 365 Business Central.

bottom of page