Web Salary Calculation for Kosovo 2019 | Логин Системи

Пресметка на плата

The calculator is under development. Please come back later!

Држава
Работни часови во месец
0/0
0%
0
Бруто регуларна плата
Додаток за работен стаж
0
12,165
Цела (бруто) плата
0
Пензиско осигурување
0
Здравствено осигурување
0
Придонес за вработување
0
Доп. здравствено осигурување
0
Персонален данок
0
Чиста (нето) плата
Трошок за компанијата

Креирано со веб калкулатор за плати на Логин Системи

Барај помош за плата или прашај тука 

300x250_Banner dyn365bc.jpg

Задоволни?

Оставете бакшиш!

Благодариме. ❤️

color_logo_transparent_2x.png

Формирана во 1991, Логин Системи е македонска компанија за креирање и одржување на ЕРП деловни решенија (ERP solutions) базирани на индустрискиот стандард Microsoft Dynamics NAV / 365 Business Central.

Од своето постоење до денес, Логин Системи е секогаш лидер во областа што ја работи. 

Сподели:
LSLogoTransparentWOSlogan